ФОТОФАКТ: Марія Ковтун – найкраща центрова Суперліги сезону-18/19

Напередодні завершився чемпіонат України з баскетболу серед команд жіночої Суперліги сезону-2018/2019. За підсумками змагань визначено чемпіона, призерів та найкращих гравців сезону. Серед лауреатів і гравчиня СКБ «Львів» Марія Ковтун, яка навчається на четвертому курсі факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Її визнано найкращою центровою вітчизняної Суперліги!

Нагадаємо, що команда спортивно-баскетбольного клубу «Львів», у складі якої виступає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у своєму дебютному сезоні в жіночій Суперлізі-2018/2019 спершу пробилася до «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України, а в національному чемпіонаті фінішувала на четвертій позиції, що однозначно є неабияким успіхом молодого колективу, який очолює старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Ірина Кленіна.

Саме за це досягнення та за виявлену волю до перемоги в дебютному для себе сезоні у Суперлізі, Ірину Юріївну та усіх гравчинь команди СБК «Львів» по завершенні заключного матчу сезону проти бердянської «Чайки» було нагороджено почесними грамотами Федерації баскетболу Львівської області. Квіти та грамоти дівчата і їхній наставник отримали з рук президента федерації Романа Іванціва та очільника Управління молоді та спорту Львівської міської ради Антона Нікуліна.

Додамо, що головний тренер національної жіночої збірної України Горан Бошкович запросив Марію Ковтун до табору «синьо-жовтої» команди для підготовки до виступу на фінальній частині Євробаскету-2019, що триватиме з 25-го червня по 7-е липня у Латвії і Сербії.