Фотофакт: Олена Підгрушна завершила перший літній збір

Капітан жіночої збірної України з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна завершила перший літній збір, який вона проводила у Чернігові разом із резервним складом національної команди.

Як відзначають фахівці, на тренуваннях у Чернігові олімпійська чемпіонка Сочі-2014 в естафеті, взявши у руки гвинтівку після більше, ніж двомісячної перерви, показувала на вогневих рубежах насправді гросмейстерські результати. Зокрема, аналізуючи влучання Олени у мішень, дивувався навіть досвідчений тренер Олександр Кравченко, який дуже лаконічно оцінив якість її стрільби: «Подібний рівень – це справжня мрія тренера».

Як ми уже повідомляли, новий сезон-2020/2021 стартує в кінці листопада поточного року у фінському Контіолахті, а завершиться боротьба за Великі та малі кришталеві глобуси в березні наступного року у норвезькому Голменколлені. Загалом у календарі Міжнародного союзу біатлоністів заплановано десять етапів Кубка світу. А чемпіонат світу 2021 року з 10-го по 21-е лютого прийме словенська Поклюка.

Зауважимо, що до нового, передолімпійського сезону-2020/2021 Олена Підгрушна вирішила готуватися під керівництвом екс-тренера жіночої збірної, словенського фахівця Уроша Велепца, у якого кілька останніх років тренується Юлія Джима.

Додамо, що перед початком першого навчально-тренувального збору національна команда стріляючих лижників пройшла тест на COVID-19. Усі результати негативні – вітчизняні біатлоністи здорові.

Нагадаємо, сезон-2019/2020, який завершився достроково, для аспірантки ЛДУФК Олени Підгрушної видався неоднозначним. Були як злети, так і падіння, однак без нагород вона не залишилися. Зокрема, на головному старті сезону – чемпіонаті світу-2020 в італійському Антхольці-Антерсельві – у складі збірної України разом з Анастасією Меркушиною, Валентиною Семеренко та магістранткою факультету фізичної культури і спорту нашого вишу Юлією Джимою Підгрушна завоювала «бронзу» у жіночій класичній естафеті. Окрім того, у білоруських Раубічах Олена стала срібною призеркою Євро-2020 в суперспринті. Також зазначимо, що виступаючи не на усіх етапах Кубка світу, вона стала найкращою серед українок у загальному заліку боротьби за Великий кришталевий глобус. У підсумку капітан української команди замкнула ТОП-25.