Фотофакт: Українські борчині здобули перше загальнокомандне місце Євроігор-2019

Представниці української жіночої боротьби тріумфально завершили свої виступи на ІІ Європейських іграх-2019 у столиці Білорусі Мінську з найбільшою кількістю нагород. На престижному старті мультиспортивного форуму країн Старого Світу українки здобули чотири медалі – одне «золото», два «срібла» та одну «бронзу». Цей результат дозволив нашим дівчатам посісти перше загальнокомандне місце.

Нагадаємо, медаль найвищого ґатунку Мінська-2019 на рахунку аспірантки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлії Ткач (вагова категорія до 62 кг). Срібні нагороди здобули Оксана Лівач (до 50 кг) та Юлія Хавалджи (до 53 кг), а володаркою «бронзи» стала Алла Черкасова (до 68 кг). Зазначимо, що дві останні вищу освіту також здобули у стінах нашого Університету. Цікаво, що Оксана Лівач так само є вихованкою львівської школи боротьби.

Сьогодні, 30-го червня, у Мінську буде розіграно останні три десятки комплектів нагород.