Фотофакт: Вероніка Марченко – переможець Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука

Минулими вихідними, 7-го і 8-го березня, в іспанському Вальядоліді відбувся етап Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука. Успішно у звітних змаганнях виступила збірна України – вітчизняні робінгуди вибороли дві золоті та одну бронзову медалі. Зокрема, у змаганнях жінок не було рівних випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вероніці Марченко. Цікаво, що на шляху до «золота», а саме на стадії чвертьфіналу, Вероніка перемогла свою партнерку по збірній України Соломію Трапезнікову, яка навчається на факультеті післядипломної та заочної освіти нашого вишу.

У змаганнях чоловіків золоту медаль виграв Олексій Гунбін із Сум. Третім тут став львів’янин Сергій Макаревич, який у «бронзовому фіналі» переміг олімпійського чемпіона 2008 року харків’янина Віктора Рубана.

За матеріалами noc.lviv.ua