Футболісти ЛДУФК – бронзові призери Всеукраїнської Універсіади-2019

На зелених полях Тернополя завершився фінальний етап футбольного турніру в рамках XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019. Упродовж трьох днів шість команд, збірні п’яти областей та міста Київ, визначали переможця та володарів срібного і бронзового комплектів медалей. Серед учасників була й збірна Львівської області, в складі якої грали виключно студенти кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. У підсумку наша команда посіла третє місце.

У перший ігровий день було зіграно два чвертьфінальні поєдинки, учасники якого визначалися «сліпим» жеребкуванням: Львівська область – Харківська область та Сумська область – Одеська область. Львів’яни в принциповому і дуже важливому з точки зору комплексного заліку XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019 серед вишів протистоянні зі збірною Харківщини, яка сформована на базі Харківської державної академії фізичної культури, продемонструвала не тільки якісний рівень футболу, а й здобула переконливу перемогу. Забивши два голи у першому таймі, наші хлопці по перерві не зупинилися і в підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу львів’ян з рахунком 5:0. В іншому чвертьфіналі збірна Сумської області з рахунком 2:0 обіграла команду Одеської області. При цьому дві команди – збірні міста Києва та Черкаської області – одразу потрапили у півфінал. Тож зрозуміло, що в іграх за вихід у фінал «свіженькі» кияни і черкащани, які грали проти команд Сумської та Львівської областей відповідно, мали перевагу.

Зрештою, саме Київ та Черкаська область і вибороли право стати учасниками головного поєдинку турніру. Хоча перемоги і одним, і другим у півфіналі далися з великими труднощами. Так гра Київ – Сумська область в ігровий час сильнішого не виявила: нічия – 1:1. І лише в післяматчевій серії пенальті, яка добряче затягнулася, фортуна була на стороні столичної команди – 9:8. Не менш напруженим видався й матч Черкаська область – Львівська область. Цей матч пройшов за помітної територіальної та ігрової переваги наших хлопців. У всіх компонентах футболу, що називається, неозброєним оком було помітно їхню перевагу над суперником. Втім, в одному, найголовнішому – реалізації створених моментів, кращими були черкащани. Перейшовши за два тайми на нашу половину поля менше десятка разів, вони зуміли двічі довести справу до результативного удару. Водночас львів’янам вдалося забити тільки один гол і то в ситуації коли вони вже поступалися у два м’ячі. У підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу команди Черкащини з рахунком 2:1.

У третій, заключний ігровий день відбулися два заключні матчі, які остаточно розставили команди на підсумкові місця. У грі за третє місце збірна Львівської області з рахунком 2:1 обіграла команда Сумщини і стала бронзовим призером. А в фіналі команда Києва взяла гору над збірної Черкаської області. Цікаво, що основний час завершився внічию (1:1), а в серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися гравці столичної команди – 4:3. Тож не вигравши жодного матчу в ігровий час, збірна Києва, тим не менше, виборола золотий комплект медалей.

На останок назвемо імена студентів нашого Університету,
які здобули бронзові нагороди
XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019:

Воротарі: Андрій Артим, Вадим Ющишин;

Захисники: Богдан Куртяк, Віталій Сільченко, Роман Білий, Віталій Заторський, Любомир Степанчук;

Півзахисники: Тарас Завійський, Роман Лебедь, Іван Желізко, Олександр Савошко, Юрій Іваночко, Василь Руніч, Володимир Рудюк, Остап Притула, Володимир Войтович;

Нападники: Олег Кос, Володимир Гладкий;

Тренери: Олег Колобич, Богдан Хоркавий, Ігор Карпа.