Футболісти ЛДУФК на старті Універсіади Львівщини-2019/2020 розгромили «медиків»

Збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 23-го вересня, зіграла свій перший поєдинок в рамках футбольного турніру Універсіади Львівщини 2019 року серед чоловічих команд. Суперником нашої команди була збірна Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Гру, що відбулася на полі нашого стадіону «Арена Скіф», збірна ЛДУФК зіграла у такому складі: Антон Задерейко (Андрій Артим, 46), Богдан Куртяк, Петро Харжевський, Роман Білий, Віталій Заторський, Вадим Мердєєв (Андрій Бей, 46), Віталій Сільченко, Орест Панчишин (Остап Малашевський, 69), Любомир Степанчук (Володимир Матусевич, 80), Юрій Тлумак (Максим Гірний, 46), Василь Руніч (Назарій Кіт, 80).

З перших навіть не хвилин, а секунд гри підопічні Олега Колобича та Ігоря Карпи, як і годиться за усіма футбольними канонами, на правах господарів поля великими силами пішли вперед. Напевне, гравці команди ЛНМУ імені Данила Галицького, дебютанти першого дивізіону обласного студентського футболу, ще до гри розуміли, що вони є андердогами звітної зустрічі. Однак, швидше за все, й вони не очікували, під який саме каток попадуть практично зі стартовим свистком арбітра. Вже на другій хвилині «інфізівці» мали відкривати лік голам у матчі, однак круглий пройшов поряд з лівою від кіпера «медиків» стійкою воріт. А за хвилину уже поперечина прийняла на себе «гармату» Харжевського. До завершення першої третини гри рахунок цілком міг бути принаймні 6:0 на користь нашої команди. Та ключове слово тут «МІГ», бо по факту на табло горіли два сиротливі нулі. Нічого не змінилося ні в ході перебігу подій, ні в рахунку й до завершення першого тайму – суперники пішли на перепочинок за нічийних 0:0.

Аналогічно усе розвивалося і в першій половині другого тайму. Ворота «медиків», немов зачаровані, залишалися недоторканними якраз до середини другої половини протистояння. Та усе змінилося на 68-й хвилині, коли оборонці ЛНМУ імені Данила Галицького не витримали тиску і з порушенням правил зіграли в своєму штрафному майданчику проти Андрія Бея, який вступив у гру одразу по перерві. Очевидний пенальті арбітр призначив без найменших вагань, а Віталій Сільченко впевнено виконав суддівський вирок, розвівши кіпера і круглого по різних кутах воріт – 1:0.

Зазвичай, коли одна команда довго і безперервно атакує, а інша тільки відбивається, то інтрига зберігається до першого забитого голу. Так трапилося й у звітній грі. Як тільки рахунок було відкрито, упродовж заключної чверті наша команда забила ще п’ять голів. Подвоїв перевагу нашої команди за забитими м’ячами класним пострілом з-за меж штрафного майданчика з правого флангу майстер стандартів та дальніх ударів Остап Малашевський. Згодом з протилежного крила атаки, змістившись до середини, Петро Харжевський влучно пробив у дальню «дев’ятку» у стилі Євгена Конополянки і рахунок став 3:0.

Так само по діагоналі в дальній верхній кут поцілив, оформивши «дубль», і Віталій Сільченко. Однак на цьому він не заспокоївся і завдяки індивідуальній майстерності довів справу до «хет-трику»: отримавши передачу в карній зоні, він технічно накрутив двох оборонців і проштовхнув шкіряну сферу повз голкіпера гостей – 5:0.

А останню крапку в цій грі поставив нападник Максим Гірний. Голкіпер «медиків» зреагував на дальній потужний удар Остапа Малашевського, але як і годиться для центрфорварда, Максим опинився в потрібний час в потрібному місці і був першим на добиванні. 6:0 – впевнена перемога «інфізівців» та, відповідно, тенісна «баранка» для «медиків».