Футболісти ЛДУФК вийшли у півфінал Всеукраїнської Універсіади-2019

На зелених полях Тернополя стартував фінальний етап футбольного турніру в рамках XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019. Упродовж трьох днів шість команд, збірні п’яти областей та міста Київ, визначать переможця та володарів срібного і бронзового комплектів медалей. Серед учасників й збірна Львівської області, в складі якої грають виключно студенти кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У перший ігровий день було зіграно два чвертьфінальні поєдинки, учасники якого визначалися «сліпим» жеребкуванням: Львівська область – Харківська область та Сумська область – Одеська область. При цьому дві команди – Києва та Черкаської області – одразу потрапили у півфінал.

Приємно, що наша команда в принциповому і дуже важливому з точки зору комплексного заліку XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019 серед вишів протистоянні зі збірною Харківщини, яка сформована на базі Харківської державної академії фізичної культури, продемонструвала не тільки якісний рівень футболу, а й здобула переконливу перемогу. Забивши два голи у першому таймі, наші хлопці по перерві не зупинилися і в підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу львів’ян з рахунком 5:0. В іншому чвертьфіналі збірна Сумської області з рахунком 2:0 обіграла команду Одеської області.

Тож сьогодні у рамках футбольного турніру XIV літньої Всеукраїнської Універсіади-2019 в Тернополі визначаться фіналісти та учасники поєдинку за «бронзу». У півфіналах між собою зіграють Львівська область – Черкаська область та Київ – Сумська область. Додамо, що два заключні матчі турніру будуть зіграні завтра, 2-го червня.