Футболісти ЛДУФК здобули вольову перемогу над «політехніками»

Збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 30-го вересня, зіграла свій другий поєдинок в рамках футбольного турніру Універсіади Львівщини 2019 року серед чоловічих команд. Суперником нашої команди була збірна Національного університету «Львівська політехніка».

Гру, що відбулася на полі нашого стадіону «Арена Скіф», збірна ЛДУФК зіграла у такому складі: Андрій Артим (Антон Задерейко, 46), Богдан Куртяк, Віталій Сільченко, Любомир Степанчук, Петро Харжевський, Роман Білий, Андрій Бей (Вадим Мердеєв, 53), Василь Руніч (Юрій Тлумак, 59), Орест Панчишин, Олег Кос (Остап Малашевський, 46), Віталій Заторський.

У першій половині зустрічі глядачі стали свідками, так званого, відкритого футболу, який вони усі так полюбляють, але який водночас додає сивини на скронях, а то й позначається на тривалості життя тренерів. Команди дуже швидко проходили середину поля, створюючи майже у кожній атаці небезпеку воротам суперника. Звісно, градус напруги не кожен раз досягав свого максимуму, але вимагав як від оборонців, так і голкіперів обох команд постійно бути максимально сконцентрованими. Слід визнати, що більш гостро у перші 45 хвилин діяли гості. Зокрема, у «політехніків» було три «чистих» виходи один-на-один і якби не кіпер Андрій Артим, то хто знає, за якого рахунку команди пішли б на перерву. Втім, залишити свої ворота у недоторканності до свистка на перерву підопічним Олега Колобича не вдалося. На 42-й хвилині гості таки відкрили рахунок у матчі. Відзначимо, що в цьому епізоді Артим відбив два удари, але все ж змушений був капітулювати перед третім. Тож тут виникає питання до його партнерів по лінії оборони, а що вони робили на полі – схоже, просто дивилися футбол...

Про що і як говорив у роздягальні з командою керманич «інфізівців» Олег Колобич, достеменно не відомо. Та головне, що усе сказане ним в ході чоловічої розмови, гравці не тільки слухали, а й почули. А результат проведеної роботи у роздягальні позначився на рахунку доволі швидко.

Незважаючи на програний перший тайм, на другу половину зустрічі наша команда вийшла лише з однією зміною у складі – замість Олега Коса вийшов Остап Малашевський. І саме він відновив статус-кво у матчі. На 50-й хвилині Остап отримав передачу в штрафному майданчику і метрів з 15-ти вгатив круглого до сітки. У кіпера «політехніків» відбити м’яч не було найменших шансів. А ще за сім хвилин Василь Руніч, також ударом з меж карної зони, завершив багатоходівку, яку розпочав голкіпер Антон Задерейко і тим самим вивів нашу команду вперед – 2:1.

Майже одразу після забитого голу Василя Руніча замінив Юрій Тлумак, який у подальшому став автором двох гольових передач. Цікаво, що усі питання по грі «інфізівці» зняли, забивши ще два голи-близнюки. Юрій Тлумак на 70-й та 79-й хвилинах віддавав передачу на прудконогого Вадима Мердеєва, той на швидкості прокидав шкіряну сферу повз захисника, обійшовши його немов електричка велосипедиста, і на швидкості влучно стріляв у дальній кут. Тож фінальна сирена зафіксувала вольову впевнену звитягу збірної ЛДУФК з рахунком 4:1.

Додамо, що в іншим матчах другого туру збірна Львівського Національного аграрного університету забила два «сухих» м’ячі у ворота команди Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка, а Львівська комерційна академія не залишила жодних шансів дебютантам елітного студентського обласного дивізіону, суперникам з Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – 4:0.