«Галичанка» дізналася першого суперника в Кубку України

У Федерації гандболу України відбулось жеребкування першої стадії – 1/8 фіналу жіночого Кубка України сезону 2020/2021. Своїх суперниць дізналася й львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Сліпим жеребкуванням було створено вісім пар, які визначатимуть сильніших у двоматчевих протистояннях – по одній грі вдома і на виїзді. Переможці вийдуть до наступної стадії – 1/4 фіналу, де за аналогічною схемою розіграють чотири путівки на «Фінал чотирьох». Нагадаємо, чинним володарем Кубку є «Галичанка». Львів’янки розпочнуть захист титулу протистоянням із гандболістками сумського клубу «СумДУ».

Утім, наразі в підопічних Віталія Андронова усі думки пов’язані з чемпіонатом України. Адже уже в найближчі п’ятницю та суботу, 29-го і 30-го січня відповідно, «Галичанка» на домашньому паркеті прийматиме ужгородські «Карпати» – свого найбільш принципового суперника на турнірах національного рівня. Це будуть поєдинки чергового, восьмого спареного туру першого етапу жіночої Суперліги поточного сезону-2020/2021. В інших матчах туру херсонська «Дніпрянка» на своєму майданчику екзаменуватиме Збірну Києва, а столична команда «ТНУ-ДЮСШ 21» спробує відібрати очки у миколаївського «Реалу».

Нагадаємо, у поточному сезоні-2020/2021 «Галичанка» наразі провела 18 матчів і в усіх без винятку здобула перемоги. У національному чемпіонаті Суперліги команда Віталія Андронова виграла 14 поєдинків з сумарним рахунком 516:242 і набравши максимально можливу кількість очок – 28 – впевнено очолює турнірну таблицю. Відстань до найближчого переслідувача, гандболісток «Карпат» наразі складає 11 пунктів. Щоправда, слід зазначити, що дівчата із Закарпаття зіграли на два матчі менше.

Успішно «Галичанка» виступає і на міжнародній арені. Зокрема, у Європейському Кубку наші дівчата спочатку, 20-го і 22-го листопада минулого року, в 1/16 фіналу двічі на своєму паркеті обіграли чемпіона Північної Македонії ZRK «Куманов» – 33:17 (11:8) і 31:26 (15:16). А вже у новому 2021 році, 16-го і 17-го січня, також у Львові, в 1/8 фіналу завдали двох поразок білоруській команді «Вікторія-Берестьє» з Бреста – 32:26 (14:18) і 29:16 (16:9). Тепер на черзі на єврокубковій арені у «Галичанки» чвертьфінальне протистояння з іспанським клубом Атлетіко Гуардес», що представляє містечко А-Гуарда. Матчі заплановані на 13-го і 20-го лютого. Перший поєдинок відбудеться у Львові, а матч-відповідь – на Піренеях.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ 1/8 ФІНАЛУ

«Бровари БСФК» (Бровари) – «Львівська Політехніка ЛФКС» (Львів)

«Карпати-Тячів» (Ужгород) – «ЗУНУ-Енерго» (Тернопіль)

«Ніка» (Миколаїв) – «Реал» (Миколаїв)

«Рівне – ДЮСШ 4» (Рівне) – «Дніпрянка» (Херсон)

«Південна Пальміра» (Одеса) – «Карпати» (Ужгород)

ДЮІ (Кривий Ріг) – Збірна Києва

«Поділля-Університет» (Хмельницький) – «ТНУ ДЮСШ 21» (Київ)

«СумДУ» (Суми) – «Галичанка» (Львів)

Дати проведення ігор 1/8 фіналу будуть опубліковані у найближчий час. Перші матчі відбудуться на майданчику команд, що вказані першими у парах.