«Галичанка» двічі обіграла «Реал» у матчах третього туру гандбольної Суперліги

Львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в межах третього туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2019/2020 на домашньому майданчику двічі обіграла миколаївський «Реал».

Перший матч, що відбувся на майданчику спорткомплексу ЛНУ імені Івана Франка у п’ятницю, вийшов напруженим та бойовим. На перерву суперниці відправилися за мінімальної переваги господарок – 14:13. Зберігалася інтрига і в першій третині другого тайму: на 40-й хвилині матчу у рахунку був паритет – 20:20. Проте у наступні десять хвилин гандболістки «Галичанки» забили шість голів, а гравчині «Реалу» лише один – 26:21.

Відіграти відставання, попри всі намагання, підопічним Наталії Пархоменко не вдалося. Матч так і завершився з перевагою господарок у п’ять закинутих м’ячів – 34:29. Найрезультативнішою гравчинею протистояння у складі обох команд стала капітан галичанок Наталія Савчин, на рахунку якої 12 голів.

Перед другим, суботнім матчем очікувалось, що підопічні Наталії Пархоменко зберуть всі сили, аби взяти реванш за поразку. І початок поєдинку насправді засвідчив серйозність намірів миколаївок: вони відкрили рахунок, повели у ньому і вже на 11-у хвилину гри випереджали галичанок у рахунку на три м’ячі – 6:3. Втім, уже за шість хвилин господарки відновили статус-кво – 7:7. А далі підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко стрімко пішли вперед, забивши до кінця першого тайму ще 11 м’ячів. Натомість «Реалу» вдалося вразити ворота суперника лише чотири рази. Отож, на перерву команди відправились за комфортної переваги господарок – 18:11.

У другому таймі миколаївки не змогли нічого протиставити галичанкам. Останні забили ще 22 м’ячі, а миколаївки – лише дев’ять. Тож гра закінчилася з рахунком 40:20 на користь «Галичанки».

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРЛІГА – 2019/2020. ПЕРШИЙ ЕТАП. ТРЕТІЙ ТУР

ПЕРША ГРА

«Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 34:29 (14:13)

«ГАЛИЧАНКА»: Наталія Савчин – 12 голів, Анастасія Мелекесцева – 7, Наталія Шипляк – 4, Діана Дмитришин – 3, Катерина Козак – 2, Юлія Головко – 2, Мар’яна Маркевич – 1, Христина Майкут – 1, Анастасія Баранович – 1, Тетяна Поляк – 1.

«РЕАЛ»: Світлана Аксьонова – 10, Христина Бабій – 5, Владислава Слободян – 4, Лілія Рябокінь – 4, Дарина Каганець – 3, Катерина Ткаченко – 1, Катерина Тримпол – 2.

ДРУГА ГРА

«Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 34:29 (14:13)

«ГАЛИЧАНКА»: Мар’яна Маркевич – 8, Анастасія Мелекесцева – 5, Анастасія Баранович – 6, Христина Майкут – 4, Катерина Козак – 4, Діана Дмитришин – 4, Юлія Головко – 3, Тетяна Поляк – 3, Наталія Савчин – 2, Ірина Прокоп’як – 1.

«РЕАЛ»: Світлана Аксьонова – 5, Наталія Ситенька – 5, Каганець Дарина – 3, Анастасія Дереклєєва – 2, Лілія Рябокінь – 2, Екатерина Тримпол – 1, Катерина Ткаченко – 1.

ІНШІ МАТЧІ ТРЕТЬОГО ТУРУ
«Дніпрянка» (Херсон) – «Карпати» (Ужгород) – 30:24 та 24:30