«Галичанка» і «Карпати» обмінялися перемогами

В Ужгороді відбулися центральні матчі не лише п’ятого спареного туру, а й загалом першого кола попереднього етапу чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги сезону-2019/2020. На майданчику спорткомплексу «Юність» тамтешні «Карпати» приймали чемпіона Української Суперліги п’яти останніх сезонів львівську «Галичанку», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Одразу відзначимо, що перше очне побачення двох лідерів вітчизняного жіночого гандболу сьогодення сильнішого не виявило – суперниці обмінялися перемогами.

Ужгородські «Карпати», які напередодні звітних матчів святкували 50-річчя з моменту заснування клубу, у першій грі зробили собі та своїм вболівальникам найжаданіший подарунок до ювілею: команда Віктора Чернова на рідному паркеті впевнено розібралась з галичанками – 26:20. Героями зустрічі у складі господарок стали дві Каріни – Колодюк та Байрак, які у ворота гостей закинули дев’ять і вісім м’ячів відповідно, а також голкіпер Єлизавета Воронько – її надійні дії у рамці додали партнеркам впевненості, що чемпіонок можна обіграти.

У другій грі події розвивалися вже за львівським сценарієм. «Галичанка», зазнавши першої поразки в сезоні, наступного дня вийшла на майданчик сповнена рішучості взяти реванш і вже в першому таймі практично зняла всі питання щодо переможця – 21:8. По перерві нічого у грі не змінилося і команда Тетяни Штефан взяла реванш з розгромним рахунком 38:19. Найбільше м’ячів у складі галичанок закинули Діана Дмитришин та Наталія Савчин – сім і шість відповідно.

Тож після Всеукраїнського дербі у «Галичанки» і «Карпат» й надалі рівна кількість набраних очок – по 14. Однак наші дівчата зіграли на два матчі менше і до того ж мають кращу різницю голів – «+112» проти «+63».Тому саме команда Тетяни Штефан звично очолює турнірну таблицю.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2019/2020.
СУПЕРЛІГА. 6-й ТУР

«Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів) – 26:20, 19:38

1-й МАТЧ

«Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів) – 26:20 (14:10)

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Юлія Сенинець – Каріна Байрак – 8 голів, Аліса Петрів, Мілана Шукаль – 3, Ольга Макаренко, Марія Суха, Христина Сендрей, Ольга Матьовка, Тетяна Олійник, Дарія Євницька – 2, Вероніка Фучко, Андріана Ляхович, Софія Безрукова – 4, Анастасія Полєтаєва, Каріна Колодюк – 9.

Тренери: Віктор Чернов, Олена Шукаль, Олена Пилипюк.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун, Марина Валієва –
Наталія Савчин – 2, Діана Дмитришин – 3, Дарина Ляховенко, Ірина Прокоп’як – 2, Мар’яна Маркевич – 4, Юлія Головко, Ольга Василяка – 2, Олександра Фурманець – 1, Ангеліна Овчаренко, Христина Майкут, Коновалова Марина – 4, Анастасія Баранович – 1, Тетяна Поляк – 1.

Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська.

Семиметрові кидки: 4 спроби / 2 голи – 3 спроби / 0 голів.
Штрафний час: 8 хвилин – 2 хвилини.

2-й МАТЧ

«Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів) – 19:38 (8:21)

«КАРПАТИ»: Єлизавета Воронько, Юлія Сенинець – Каріна Байрак, Аліса Петрів, Мілана Шукаль – 4, Ольга Макаренко – 3, Марія Суха – 1, Христина Сендрей, Ольга Матьовка, Тетяна Олійник, Дарія Євницька – 2, Вероніка Фучко, Андріана Ляхович, Софія Безрукова – 3, Анастасія Полєтаєва – 2, Каріна Колодюк – 4.

Тренери – Віктор Чернов, Олена Шукаль, Олена Пилипюк.

«ГАЛИЧАНКА»: Вікторія Салтанюк, Марія Гладун, Марина Валієва –
Наталія Савчин – 5, Діана Дмитришин – 7, Дарина Ляховенко, Ірина Прокоп’як – 4, Мар’яна Маркевич – 4, Юлія Головко – 2, Ольга Василяка, Олександра Фурманець – 3, Ангеліна Овчаренко – 1, Христина Майкут, Коновалова Марина – 5, Анастасія Баранович – 1, Тетяна Поляк – 6.

Тренери – Тетяна Штефан, Анжела Савченко, Оксана Площинська.

Семиметрові кидки: 2 спроби / 0 голів – 2 спроби / 2 голи.
Штрафний час: 8 хвилин – 10 хвилин.

РЕЗУЛЬТАТИ РЕШТИ МАТЧІВ 5-го ТУРУ

«Спартак-Київ» (Київ) – «Дніпрянка» (Херсон) – 20:32, 24:39