«Галичанка» – лідер Балтійської гандбольної ліги після другого туру

Чемпіонки України п’яти останніх років, гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої сформовано з випускниць і студенток кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, успішно виступають і в Балтійській лізі поточного сезону-2019/2020. Після домашнього туру саме «Галичанка» є одноосібним лідером і реальним претендентом на перемогу в турнірі.

Щодо самих поєдинків, то у Львові «Галичанка» відіграла чотири матчі. У трьох з них підопічні Тетяни Штефан відсвяткували перемогу, а в одному – зіграли унічию з віце-чемпіоном Білорусі командою «БНТУ-Бєлаз» (Мінськ) – 25:25. Вочевидь, по-іншому і бути не могло, адже зустрічалися головні фаворити Балтійської ліги. У складах обох команд – чимало гандболісток національних збірних України та Білорусі. Перший тайм цього інтригуючого й впертого протистояння виграла «Галичанка» – 13:12.

Під час другої половини гри господарки майданчика за підтримки трибун двічі збільшували власну перевагу до шести м'ячів (21:15 і 22:16). Однак суперниці із столиці Білорусі відшукали додатковий ресурс і незадовго до закінчення поєдинку спочатку встановити паритет (24:24), а за 1 хвилину та 40 секунд до фінальної сирени навіть повели в рахунку – 25:24. Та «Галичанка» на радість трибунам за 30 секунд до закінчення гри закинула надзвичайно важливий м'яч і врятувалася від поразки – 25:25.

Відтак, здобувши шість перемог і зігравши одного разу унічию, львівська «Галичанка» перед заключним, третім, туром є одноосібним лідером – 13 очок. У найближчого переслідувача, віце-чемпіона Білорусі команди «БНТУ-Бєлаз» – 11 очок.

Завершальний, третій, тур жіночої Балтійської гандбольної ліги, після якого й дізнаємося ім'я чемпіона і призерів, відбудеться у литовській Гарляві, за попередніми даними, з 12-го по 15-е березня 2020 року.