«Галичанка» наблизилася до чемпіонства

Діючі чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої здебільшого захищають випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури, здобули дві важливі перемоги у першому з трьох фінальних раундів жіночої суперліги України й ще більше наблизилися до чергового чемпіонського титулу, який команда може достроково вибороти уже в наступному турі.

Отож, три кращі команди за підсумками першого етапу змагань у жіночій суперлізі («Галичанка», «Карпати», «Дніпрянка») зустрілися між собою у Львові в першому турі фінального етапу змагань. Першого ігрового дня «Галичанка» впевнено перемогла третю команду суперліги «Дніпрянку» з Херсона – 36:21 (16:9). Наступного дня «Дніпрянка» реабілітувалася, обігравши ужгородські «Карпати» – 26:21 (9:8). У завершальний день першого туру «Галичанка» завдала другої поразки «Карпатам» у звітному турі – 22:15 (8:6).

Після цих перемог в активі «Галичанки» стало 42 очки, у «Карпат» залишилося 29, у «Дніпрянки» – 24. Для дострокового оформлення чемпіонства «Галичанці» достатньо здобути лише три очки. Адже за новим регламентом змагань, якщо після закінчення фінального етапу при різниці між першою і другою командами 7 очок або менше, для визначення чемпіона буде проведена «золота» серія матчів до 2-х перемог. Якщо ж різниця складе понад сім очок, лідер турнірної таблиці стане чемпіоном України.

Наступний тур відбудеться 27-29 квітня в Ужгороді. Не виключено, що саме на майданчику принципового суперника «Галичанка» достроково здобуде звання чемпіона України.

В іншій групі «Б» команди розігрують місця з 4 по 6. Тут беззаперечним лідером є «Реал» з Миколаєва, який у звітному турі обіграв київський «Спартак» (37:28) та тернопільський «Економ-Універ» (32:19). В очному протистоянні між «Спартаком» і «Економ-Універом» сильнішим був київський клуб – 36:30. Переможець групи «Б» після завершення другої частини змагань зіграє з третьою командою групи «А» у серії матчів за «бронзу» до двох перемог.

Роман Цюняк