«Галичанка» приймає «Реал» у матчах третього туру гандбольної Суперліги

Сьогодні і завтра, 4-го та 5-го жовтня відповідно, львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в межах третього туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2019/2020 прийматиме на домашньому майданчику миколаївський «Реал».

Зазначимо, що «Реал» – це команда, яка за останні роки в ігровому плані досягла чи не найбільшого прогресу серед вітчизняних клубів. Адже зовсім недавно це був середнячок, а нині – один з основних суперників «Галичанки» у боротьбі за титул. Тож ігри обіцяють бути видовищними.

Саме на цьому наголосила капітан «Галичанки» Наталія Савчин (на фото), запрошуючи львів’ян на матчі: «На ігри з «Реалом» ми налаштовуємось дуже серйозно, як і на будь-які відповідальні матчі. Переглядаємо ігри суперника, аналізуємо сильні і слабкі сторони, відпрацьовуємо захист і напад, які мають бути ефективні. Миколаївки – сильні суперниці, ми важко грали з ними у останніх сезонах – бували і нічиї, і програші. Тому недооцінки з нашої сторони не буде. Матчі будуть бойові і напружені, отож, запрошуємо всіх охочих прийти і підтримати команду».

Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вулиця М. Черемшини, 31). Початок ігор: 4-го жовтня (п’ятниця) – о 17:30, 5-го жовтня (субота) – об 11:30. Вхід – вільний.

Цікаво буде подивитися на манеру гри «Галичанки» та її капітана Наталії Савчин, яка, до речі, нещодавно стала кращим бомбардиром збірної команди України за підсумками двох відбіркових матчів Євро-2020 проти команд Румунії та Польщі.

За матеріалами hcgalychanka.com.ua