«Галичанка» – триразовий володар Суперкубка України-2018

Матчем за Суперкубок офіційно стартував клубний сезон жіночого гандболу України. У матчі за трофей зійшлися чемпіон України львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками Львівського державного університету фізичної культури, і володар Кубка України ужгородські «Карпати».

Гра за Суперкубок відбулася у Броварах. «Галичанка» з початку матчу захопила лідерство і втримала його у першому таймі, вигравши його з мінімальним рахунком 13:12. У другій половині зустрічі «Карпати» вирівняли гру і навіть кілька разів вели в рахунку. Однак у підсумку перемогу святкувала саме львівська команда – 27:24.

Отож, «Галичанка» втретє поспіль здобула Суперкубок України. А «Карпати» провели перший офіційний матч під керівництвом нового головного тренера Віктора Чернова.

Суперкубок України-2018

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) –
27:24 (13:12)

«ГАЛИЧАНКА»: Салтанюк, Гладун – Савчин (6), Гайкова (5), Череп (3), Стельмах (5), Маркевич (1), Давидянц (2), Поляк (3), Баранович (2), Головко, Василяка, Батраковська.

Головний тренер – Василь Козар.

«КАРПАТИ»: Воронько – Баятрак (1), Мелекесцева (5), Готра (7), Лезінська (5), Безрукова (3), Шипляк (2), Пилипюк (1), Гичка, Шваб, Чіковані, Соловйова, Купчак, Тріфонова, Гававка, Семдрей.

Головний тренер – Віктор Чернов.