«Галичанка» у матчах гандбольної Суперліги двічі впевнено перемогла «Дніпрянку»

У чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд Суперліги зіграно матчі другого туру першого етапу сезону-2020/2021. Лідер чемпіонату – львівська «Галичанка», в складі якої грає чимало студенток і випускниць Львівського державного університету імені Івана Боберського, приймала вдома херсонську «Дніпрянку».

Попри войовниче прізвисько херсонських гандболісток – «піраньї», галичанки виявилися їм не по зубах. Наші дівчата здобули впевнені перемоги в обох матчах туру, що відбулися на паркеті спорткомплексу Львівського Національного університету імені Івана Франка і перебувають на верхівці турнірної таблиці.

По завершенні поєдинків головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов у своєму коментарі зазначив, що назагал діями своєї команди залишивсязадоволений, хоч і має кілька питань до своїх підопічних: «Найосновніше, що тур пройшов без травм. У другій грі незначне ушкодження гомілкостопу отримала Діана Дмитришин, але, на щастя, нібито все обійшлося. Ігри проходили в нормальному, робочому режимі. Перша гра вийшла якіснішою, все випробували, що планували: новий захист 5-1 і грали 7 на 6 – та мали дуже непоганий вигляд, тому й різниця у рахунку була великою (37:20).

Що стосується другої гри, то, мені здається, дівчата трохи не налаштувалися як слід на боротьбу. До того ж дали розігратися воротарю «Дніпрянки», яка впіймала кураж. Відтак гра за змістом мені не дуже сподобалася, є питання щодо неї – отож будемо розбиратися, бо ми не можемо так грати. Нам потрібно постійно додавати, якщо ми хочемо якісно протистояти сильним суперникам. Але головне, що взяли у цьому турі максимум – чотири очки, адже «Дніпрянка» – непроста команда і, я думаю, вона ще додаватиме, на деяких відрізках вони показували якісну гру.У цих матчах з нашої команди зіграли усі, в тому числі дуже багато молодь. До них так само маю питання, але це нормальний процес. І ще є час, щоб підготуватися до головних ігор чемпіонату України – проти ужгородських «Карпат» та «Реалу» з Миколаєва».

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРЛІГА. 1-й ЕТАП. 2-й ТУР

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон)

Перший матч – 37:20 (20:9)

Голи «Галичанки»: Анастасія Мелекесцева – 5, Мар’яна Маркевич, Діана Дмитришин, Юлія Головко, Христина Майкут – по 4, Марина Коновалова – 3, Ірина Прокоп’як, Ольга Василяка, Олександра Фурманець, Ангеліна Овчаренко, Тетяна Поляк, Катерина Козак – по 2, Наталія Шипляк – 1.

Голи «Дніпрянки»: Анна Дябло – 6, Ірина Павлик – 4, Наталія Панченко – 3, Валерія Горенко, Ірина Морозенко,Надія Пойманова – по 2, Тетяна Ткач – 1.

Другий матч – 32:23 (17:9)

Голи «Галичанки»: Мар’яна Маркевич – 6, Ангеліна Овчаренко – 6, Анастасія Мелекесцева – 4, Марина Коновалова – 4, Тетяна Поляк – 3, Катерина Козак – 2, Олеся Дяченко, Юлія Головко, Христина Майкут, Ірина Прокоп’як, Ольга Василяка, Олександра Фурманець, Діана Дмитришин – по 1.

Голи «Дніпрянки»: Анна Дябло – 7, Наталія Панченко – 6, Ірина Павлик – 3, Валерія Горенко, Надія Пойманова – по 2, Тетяна Ткач, Олександра Чупріна, Анжела Садова – по 1.

У протистоянні іншої пари другого туру – миколаївського «Реалу» та збірної Києва «Спартак» – перемога в обох іграх за чинними віце-чемпіонками Суперліги, гандболістками з міста корабелів – 39:20 та 25:14.

А ось матчі другого туру між київською командою ТНУ-ДЮСШ-21 та ужгородськими «Карпати» перенесено. Про нові дати Федерація гандболу України повідомить додатково.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 2-го ТУРУ

1) «Галичанка» (Львів) – 8 очок (4 гри)
2) «Реал» (Миколаїв) – 5 (4)
3) «Карпати» (Ужгород) – 3 (2)