«Галичанка» у матчах п’ятого туру Суперліги двічі розгромила «ТНУ ДЮСШ 21»

Львівська гандбольна «Галичанка», кістяк якої сформовано зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у межах п’ятого спареного туру першого етапу чемпіонату жіночої Суперліги сезону-2020/2021 у гостях двічі обіграла київську команду «ТНУ ДЮСШ 21».

На поєдинки проти аутсайдера, що відбулися на паркеті Броварського спортивного фахового коледжу, головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов привіз наступний склад: воротарі – Марія Гладун, Марія Поляк; польові гравці – Олеся Дяченко, Наталія Шипляк, Дарина Ляховенко, Мар’яна Маркевич, Юлія Головко, Олександра Фурманець, Христина Майкут, Катерина Козак, Діана Дмитришин, Тетяна Поляк, Анастасія Мелекесцева, Марина Коновалова.

Обидва поєдинки прогнозовано пройшли за більш, ніж переконливої переваги гостей. А найкраще розвиток подій на майданчику характеризують підсумкові цифри на табло. Перший матч львів’янки виграли з розгромним рахунком 49:11 (30:6). У переможців м’ячі закинули: Фурманець– 9, Головко – 8, Мелекесцева – 8, Маркевич – 6, Дмитришин – 5, Поляк – 4, Шипляк– 3, Майкут– 3, Ляховенко– 2, Дяченко – 1; у переможених: Радченко – 5, Майданник – 2, Голинська– 2, Скопець – 1, Амонова– 1.

Цікаво, що й у другому поєдинку команда Віталія Андронова знову по воротах суперниць нанесла 49 влучних кидків. Щоправда, у свої пропустила на два більше, ніж напередодні. Тож фінальна сирена зафіксувала ще одну велику звитягу наших дівчат, цього разу з рахунком 49:13 (26:7). Голи у складі «Галичанки» у другій зустрічі закинули: Майкут – 8, Коновалова – 8, Дмитришин – 7,Фурманець – 7, Головко – 6, Шипляк – 4, Поляк – 3, Мелекесцева – 3, Козак – 2, Гладун – 1; у – «ТНУ ДЮСШ 21»: Радченко – 9, Майданник – 1, Голинська – 1, Корець – 1, Гресько – 1.

Ось як прокоментував звітні матчі головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов: «Два матчі ми виграли з великим рахунком. Найголовніше, що нам потрібна була ігрова практика і ми її отримали. Розглядали ці матчі як одні з підготовчих до Єврокубка. Розрив у рахунку хоч і дуже значний, але у київській команді молоді дівчата, які непогано рухалися, на додачу, вони азартні, тому вийшли досить цікаві ігри для нашої практики».

Додамо, що в інших матчах п’ятого спареного туру херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал» обмінялися перемогами – 31:32 та 30:28. А матчі «Карпати» (Ужгород) – Збірна Києва перенесено.

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД

Тепер на «Галичанку» чекає старт у єврокубковому сезоні-2020/2021. 20-го і 22-го листопада чемпіонки України зіграють проти найсильнішої команди Північної Македонії – ZRK «Куманов». І «Галичанка», і ZRK «Куманов», як переможці національних чемпіонатів, стартують одразу з третього кваліфікаційного раунду – 1/16 фіналу – Європейського кубка.

За домовленістю клубів, обидва матчі відбудуться у Львові – у палаці спорту «Галичина»: 20 листопада (п’ятниця) – о 19:00, 22-го листопада (неділя) – о 12:00. Матчі пройдуть без присутності глядачів на трибунах палацу спорту «Галичина», однак транслюватимуться наживо.

Судитимуть українсько-македонське протистояння арбітри з Білорусі Віктор Буцкевіч та Валерій Буцкевіч. Делегат ЄГФ – Василь Фегір (Україна).