«Галичанка» зіграє матч за гандбольний Суперкубок України-2019

У спорткомплексі БВУФК в Броварах завтра, 24-го серпня, відбудеться поєдинок за Суперкубок України-2019 з гандболу серед жіночих команд. За почесний трофей боротимуться дві найсильніші команди Суперліги – віце-чемпіон ужгородські «Карпати» та чемпіон і чинний володар Кубка львівська «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Львівська «Галичанка» п’ятий сезон поспіль перемагає у чемпіонаті України в Суперлізі, однак й ужгородські «Карпати» змагаються завзято. Щосезону протистояння цих команд не лише є напруженим, але й не прогнозованим – важко спрогнозувати, хто ж переможе у наступному матчі. Отож, гра за Суперкубок України обіцяє стати однією з найцікавіших та найяскравіших гандбольних подій 2019 року.

Початок протистояння на паркеті спорткомплексі БВУФК о 17:00. Пряму відеотрансляцію сьогоднішнього матчу «Галичанка» – «Карпати» покажуть XSPORT та Мост Відео.

Зазначимо, що буде цікаво не лише під час матчу. Організацією музично-розважальної частини Суперкубка займається команда переможця шоу «Голос Країни» Ігоря Грохоцького.

Розіграш гандбольного жіночого Суперкубка України проходитиме вчетверте, і всі попередні роки його незмінно виборювала львівська «Галичанка».

Додамо, що гандболістки «Галичанки» неодноразово здобували й звання кращих гравців Суперкубка. Так у 2016 році кращим гравцем було визнано Марину Коновалову. Найрезультативнішою гравчинею Суперкубка-2017 стала півсередня «Галичанки» Наталія Стрюкова. А торік нагородили капітана Наталію Савчин як кращого гравця львів’янок.

За матеріалами hcgalychanka.com.ua