Гандболістки «Галичанки» удруге повторили рекорд Суперліги

У вітчизняній жіночій гандбольній Суперлізі навіть найпрогнозованіші матчі можуть бути з родзинкою. Так сталося й наприкінці минулого тижня, коли незмінний переможець останніх п’яти сезонів чемпіонату України львівська «Галичанка», кістяк якої сформовано з випускниць і студенток кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 24-го і 25-го січня на виїзді зустрічалася зі столичною командою ТНУ–ДЮСШ-21. Команди зіграли два матчі перенесеного четвертого спареного туру першого етапу чемпіонату України поточного сезону-2019/2020.

Першого дня несподіванок не сталося: чинні чемпіонки Суперліги – гандболістки «Галичанки» впевнено обіграли суперника – дебютанта Суперліги з переконливим рахунком 39:16.

Ще більш вражаючою була перевага підопічних Тетяни Штефан та Анжели Савченко у другому матчі. Галичанки просто-таки розтрощили киянок з рахунком 42:8. До того ж, повторили рекордний для Суперліги показник – лише 8 пропущених м'ячів за всі 60 хвилин гри.

За статистикою вперше рекорд щодо найменшої кількості пропущених м'ячів встановили ужгородські «Карпати» – у сезоні-2015/2016 вони обіграли тернопільський «Економунівер» з рахунком 35:8. Наступного сезону-2016/2017 уже «Галичанка» повторила цей показник, знову-таки у грі з «Економунівером» – 35:8. І ось через три сезони опісля «Галичанка» вдруге повторює рекорд.

Крім того, завдяки новим перемогам львів'янки суттєво відірвалися від усіх суперниць у турнірній таблиці – тепер, після зіграних восьми спарених турів, «Галичанка» очолює турнірну таблицю, випереджаючи найближчих переслідувачів, гандболісток ужгородських «Карпат», на 9 очок.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРЛІГА2019/2020

За матеріалами hcgalychanka.com.ua