II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» (Фото)

Втретє на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з 27 по 29 березня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». Взяли участь понад 40 студентів, які представляли 14 закладів вищої освіти України. Упродовж трьох днів вони демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі університету.

Згодом учасники виконували теоретичне завдання: розробляли персональну програму оздоровчо-рекреаційного заняття відповідно до ситуаційного завдання (90 хв.).

Наприкінці змагального дня учасники та їхні супроводжуючі ознайомилися з краєвидами Львова. Екскурсію проводив студент кафедри туризму Тарас Мнечник.

Активно пройшов другий конкурсний день студентської олімпіади (вул. Дудаєва, 8). Учасники демонстрували вміння та навички під час презентацій фітнес-програм різного змісту.

29 березня було представлено показові виступи театру спорту Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського (студенти кафедри гімнастики та кафедри хореографії і мистецтвознавства – Ірина Сергієнко, Катерина Зінченко, Дарина Тараненко; Галина Осадців; Юлія Коваленко) та учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» Марини Тівелік і Яни Єремії (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича); а також презентації фітнес-програм, які представили учасники олімпіади: Аліна Довбуш (Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького), Яна Заєць (Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського), Владислава Ланевич (Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука, м. Рівне), Ксенія Воронцова, Марія Пальнікова та Іванна Береза (Національний університет фізичного виховання і спорту України).

Цього ж дня було підведено підсумки олімпіади: усі учасники отримали сертифікати та дипломи. В окремих номінаціях було відзначено студентів, які продемонстрували високий рівень теоретичних знань і практичних умінь. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація» були нагороджені також сертифікатами, дипломами та цінними призами.

Нагородження проводили: професор кафедри фітнесу і рекреації Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського к.п.н. Жданова О.М.; професор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова д.пед.н. Сущенко Л. П., доцент кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації Національного університету фізичного виховання і спорту України к.пед.н. Благій О.Л., доцент кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського к.фіз.вих. Данилевич М.В.

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
«ФІТНЕС І РЕКРЕАЦІЯ»:

1 місце:
Ксенія Воронцова
Національний університет фізичного виховання і спорту України

2 місце:
Яна Заєць
Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського

3 місце:
Валерія Бермудес
Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка

Олена Васюк
Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

Дякуємо організаційному комітету, кафедрі фітнесу та рекреації (зав. кафедрою професор Жданова О.М.), кафедрі гімнастики (зав. кафедрою доцент Бубела О.Ю.), кафедрі педагогіки і психології (зав. кафедрою доцент Соловйов В.Ф.), магістрантам 5 курсу факультету фізичної культури і спорту та факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського за підготовку та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»!

Фото Іванни Литвинець