ІІІ Міжнародний науковий конгрес істориків фізичної культури

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Природничо-гуманітарний університет імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) запрошує до участі у ІІІ Міжнародному науковому конгресі істориків фізичної культури, який відбудеться з 10го по 12-е вересня 2019 року в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та на базі табору практик «Гарт» (с. Світязь, Шацький район, Волинська область).

Місія конгресу – активізація наукових досліджень в галузі фізичної культури і спорту, презентація та співпраця європейських наукових шкіл.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНГРЕСУ:

• Філософські, політичні та соціально-економічні чинники розвитку
фізичної культури і спорту.
• Становлення і розвиток фізичної культури у Стародавньому світі.
• Фізична культура і спорт в епоху Середньовіччя.
• Розвиток фізичної культури і спорту у період Нової історії.
• Новітня історія та сучасні тенденції розвитку фізичної культури і спорту у країнах Європи.
• Тенденції розвитку фізичної культури і спорту в Європі ХІХ-ХХ ст.
• Генезис і розвиток сучасного олімпізму.
• Розвиток активного туризму в Європі.
• Становлення і розвиток професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту.

Більш детальну інформацію про участь в ІІІ Міжнародному науковому конгресі істориків фізичної культури можна дізнатися за ПОСИЛАННЯМ.