Ільківу Ігорю Зіновійовичу – 50!

Сьогодні, 11-го січня, виповнюється 50 років з дня народження водія автотранспортних засобів навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Ігоря Зіновійовича Ільківа!

Зичимо Вам добра, звершень безмірних і друзів вірних. Нехай в родині панує мудрість і взаєморозуміння, любов і тепло, чесність і повага. Бажаємо бадьорості, наснаги, невичерпної енергії й оптимізму! Хай мудрість зоріє у кожному слові. Будьте щасливі! Будьте здорові!

Ігорю Зіновійовичу! За пів століття Ви можете чимало пригадати. А відтак, з натхненням перечитати найцікавіші сторінки із Вашого життя. По-іншому, але з усмішкою і розумінням відзначити, якими важливими були зустрічі із певними людьми, промовлені слова, прийняті рішення, прикладені зусилля... Бажаємо з приємністю згадувати щасливі моменти і радісні події, а ще пам’ятати про сокровенні мрії, бо вони окрилюють й провадять до реальної мети. Бажаємо звідусіль черпати натхнення, розділяти приємні миттєвості в родинному колі й колективі нашого Університету. Насолоджуйтеся щоденням, бо час пролітає, але лишає за собою слід. А ювілей – це завжди свято й нехай у Вас їх буде ще багато!

П’ятдесят – гарна півстолітня дата!
Ми щиро хочем побажати,
Щоб Вас минали хмари й дим
Щоб завжди були молодим!

Хай доля Вас не полишає –
На добру путь благословляє,
Живіть в любові без біди
Сьогодні, завтра і завжди!