Іван Желізко та Максим Гірний у складі збірної U-19 готуються до кваліфікації Євро-2020

Юніорська збірна України U-19 з футболу завтра розпочне збір перед кваліфікаційним турніром першості Європи 2020 року. Головний тренер «синьо-жовтих» Олег Кузнецов назвав склад для підготовки та участі у кваліфікаційному раунді континентального форуму. Серед запрошених і двоє студентів кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – другокурсник Максим Гірний та третьокурсник Іван Желізко, які на клубному рівні виступають за львівські «Карпати».

Завтра, 8-го листопада, розпочнеться збір юніорської збірної України U-19 з футболу (гравці не старші 2001 року народження), яка у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2020 року зіграє проти Естонії (13 листопада), Словенії (16 листопада) і Швеції (19 листопада).

ДО ЦЬОГО ТУРНІРУ ГОТУВАТИМУТЬСЯ
20 ГРАВЦІВ ІЗ 6 КЛУБІВ:

Воротарі: Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк), Валентин Горох («Карпати» Львів);

Захисники: Роман Якуба, Сергій Снісар, Олександр Драмбаєв (усі – «Шахтар» Донецьк), Крістіан Біловар, Микола Ярош (обидва – «Динамо» Київ), Владислав Мудрик («Карпати» Львів), Артем Махонін («Зоря» Луганськ), Алан Ауссі («Слован», Чехія);

Півзахисники: Артем Шулянський, Вікентій Волошин, Микола Михайленко, Ярослав Надольський (усі – «Динамо» Київ), Костянтин Гуров, Михайло Мудрик (обидва – «Шахтар» Донецьк), Іван Желізко («Карпати» Львів), Арсеній Батагов («Дніпро-1» Дніпро);

Нападники: Данило Сікан («Шахтар» Донецьк), Максим Гірний («Карпати» Львів).

Додамо, що до еліт-раунду вийдуть дві найсильніші команди з кожної групи й краща серед збірних, що посядуть треті місця (за результатами зустрічей із двома лідерами своєї групи). Матчі цієї стадії відбудуться навесні 2020 року. Переможці семи груп елітного раунду проб’ються до фінальної стадії, яка проходитиме в липні 2020 року в Північній Ірландії.