Яна Шемякіна – гість Online конференції проєкту ECOlympic

У середу, 13-го травня, відбудеться Online конференція проєкту ECOlympic, що пройде на платформі Zoom. Гостями заходу, що розпочнеться о 14:30, стануть чемпіонка ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні-2012 з фехтування на шпазі в особистій першості, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслужений майстер спорту України Яна Шемякіна, доцент кафедри екології Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Цвілинюк та голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський.

Модератор заходу – фіналістка ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні-2008 з художньої гімнастики, призерка Всесвітньої Універсіади, майстер спорту України міжнародного класу Віра Передерій, яка після завершення успішної спортивної кар’єри, продовжує працювати на розвиток олімпійського руху, поширення олімпійських ідеалів та принципів, пропагування здорового способу життя.

ECOlympic – це проєкт, який поширює важливість збереження нашої планети, за допомогою сили спорту з його інструментами і цінностями. Проект реалізується за підтримки Національного олімпійського комітету України в рамках одного з модулів #OlympicLab, та створенний Вірою Передерій завдяки програмі МОК – https://www.facebook.com/iocyoungleaders/

Головна мета проекту – використовувати спорт, як додатковий канал та засіб промоції і ознайомлення молоді із культурою екологічно-здорового життя та виховання серед учасників проекту Еко-лідерів / послів, які віддані спорту та піклуються про природу під час повсякденного життя і ділиться знаннями з власним оточенням.

P.S. Організатори висловлюють подяку Навчально-методичному центру освіти м. Львова (методист з фізичної культури міста Львова Галина Ковалишин) і вчителю фізичної культури СЗШ №78 м.Львова Андрієві Левкуну за залучення школярів до участі у конференції.