Ярослав Давидчук – чемпіон молодіжного Євро-2019 з самбо

З 12-го по 14-е квітня у місті Лімассол (Кіпр) відбувся молодіжний чемпіонат Європи з боротьби самбо 2019 року. У ваговій категорії до 90 кг золоту нагороду виборов студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярослав Давидчук.

У попередніх раундах континентального форуму Ярослав достроково переміг суперників з Ізраїлю та Білорусії. У півфінальній сутичці українець із незначною перевагою здолав опір чинного чемпіона світу серед юніорів Гочі Гвашліані із Грузії, а в фіналі за 2 хвилини та 27 секунд декласував за явною технічною перевагою Дмитра Харітонова з Росії.

За результатами змагань у Лімассолі молодіжна збірна команда України посіла друге місце. Слід зазначити,що це вже п’ята медаль Ярослава Давидчука на міжнародній арені серед юнаків та юніорів і тепер, за рішенням тренерського складу, 19-річний спортсмен буде представляти національну збірну команду України й на дорослому чемпіонаті Європи-2019, який відбудеться з 16-го по 20-е травня у місті Хіхон (Іспанія).

Отож, вітаємо Ярослава, його особистих тренерів Загуру Федора Івановича і Горохова Геннадія Васильовича та колектив кафедри атлетичних видів спорту і бажаємо нових перемог.