Ярослав Давидчук – переможець турніру категорії «А» з самбо у Мінську

У Мінську упродовж двох днів тривали баталії традиційного міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного та бойового самбо на призи президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка. На килим палацу спорту «Мінськ-Арена» вийшло понад 300 атлетів з 22 країн світу, серед яких і студенти кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема у ваговій категорії до 90 кг студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Ярослав Давидчук на шляху до фіналу здолав супротив представників Білорусі, Грузії та Вірменії, а у вирішальній сутичці достроково, больовим прийомом на руку, декласував борця з Туркменістану, завоювавши у такий спосіб золоту нагороду.

За крок до медального п’єдесталу зупинився четвертокурсник цього ж факультету Тарас Кравчук, який змагаючись у ваговій категорії до 74 кг, виборов п’яте місце, поступившись у так званому «малому» фіналі, в якому розігрувалася бронзова нагорода.

Тож вітаємо спортсменів та їхніх особистих тренерів – Геннадія Горохова і Федора Загуру – та бажаємо нових успішних стартів на борцівських килимах України та світу.