Ярослав Давидчук виграв першість України-2019 з самбо серед молоді

З 1-го по 3-є лютого у Херсоні, в спортивному комплексі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувся молодіжний чемпіонат України-2019 з боротьби самбо, який став головним етапом відбору до збірної країни на цьогорічну першість Європи, що відбудеться у квітні місяці в місті Лімасол (Кіпр).

У змаганнях взяли участь близько 450 борців з 22 регіонів України, серед яких і студенти Львівського державного університету фізичної культури, які у підсумку вибороли золоту і бронзову нагороди.

Зокрема, у ваговій категорії до 90 кг переконливу перемогу здобув студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту Ярослав Давидчук, який достроково виграв усі сутички, не віддавши суперникам жодного балу. У такий спосіб він став чотириразовим чемпіоном України різних вікових груп.

Принагідно хочемо зазначити, що на недавньому чемпіонаті України серед дорослих, що відбувся у грудні місяці минулого року, Ярослав Давидчук також тріумфував, піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Його одногрупник, майстер спорту Богдан Шершень у ваговій категорії до 62 кг виборов бронзову нагороду, повторивши результат дорослого чемпіонату.

Слід зазначити, що обидва спортсмени будуть готуватися до чемпіонату Європи-2019 на Кіпрі, а Ярослав Двидчук ще й прийматиме участь у міжнародному навчально-тренувальному зборі та боротиметься на етапі Кубку світу серед чоловіків і жінок – турнірі на призи Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, що поточного місяця відбудеться у Мінську.