Ярослав Редько у складі СК «Отаман» завоював медалі клубного чемпіонату світу

У Києві на Оболонській набережній нашої столиці вперше в Україні відбувся клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «дракон». Львівський клуб «Отаман», за який у категорії «Мастерс 40+» виступав викладач кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту Ярослав Редько, завоював аж 13 нагород – дві золоті, дев’ять срібних і дві бронзові.

Золоті медалі Ярослав Редько завоював на дистанціях 500 і 2000 метрів у складі змішаного (чоловіки та жінки) екіпажу львівського клубу «Отаман» на малому човні (10 осіб). Ще одну нагороду, срібну, Ярослав Павлович виборов разом зі своїми партнерами на великому човні (20 осіб).

Загалом за нагороди клубного чемпіонату світу-2019 вели боротьбу понад 1000 спортсменів з 16-ти країн світу. Кращих визначали у чотирьох вікових категоріях: юніори, дорослі, мастерс 40+ та мастерс 50+ на дистанціях 200, 500 і 2000 метрів.

Зазначимо, що спортивний клуб «Отаман» був створений веслувальниками на байдарках і каное Львівщини у травні 2013 року. До цього веслувальники Львівщини представляли інші клуби з веслування на човнах дракон на змаганнях різного рангу. Ставали чемпіонами та призерами національних та клубних чемпіонатів світу і Європи. У 2013 році клуб придбав великий човен D-20 та вперше виступив на всеукраїнських змаганнях власною командою.