Ярослава Свища обрано до Ради Федерації легкої атлетики України

Наприкінці минулого тижня у Дніпрі відбулася звітно-виборча Конференція Федерації легкої атлетики України, на якій відбулися зміни у керівних органах організації. Зокрема, до Ради ФЛАУ обрано завідувача кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, очільника Федерації легкої атлетики Львівської області, майстра спорту України, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Ярослава Свища.

З цієї нагоди колектив нашого Університету вітає Ярослава Степановича та щиросердечно бажає йому нових звершень у справі розбудови вітчизняної легкої атлетики загалом та на теренах Західної України зокрема.

Зазначимо, що новим президентом Федерації легкої атлетики України на засіданні звітно-виборчої Конференції ФЛАУ у Дніпрі було обрано Равіля Сафіулліна.

Під час голосування за Равіля Сафіулліна віддали свої голоси 16 делегатів Конференції ФЛАУ. Натомість за тепер уже екс-очільника організації Ігоря Гоцула – 11.

Віцепрезидентами ФЛАУ обрані Олена Говорова, Віктор Грінюк та Володимир Рудюк.

До Ради ФЛАУ, окрім Ярослава Свища, делегати обрали Олену Бех, Віктора Бризгіна, Анатолія Бугайова, Івана Гешка, Сергія Гужву, Олексія Даниленка, Валерія Єднака, Анатолія Коломойця, Віталія Матешка, Олега Машанєнкова, Ірину Новожилову, Євгена Проніна і Олександра Прокопова.