Євген Абаджян дебютував за «Крижаних Вовків» в Українській хокейній лізі

У межах другого туру регулярної першості свій перший матч сезону-2020/2021 Української хокейної ліги зіграла київська команда «Крижані Вовки», в складі якої виступає нападник Євген Абаджян – студент кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Для 19-річного форварда Євгена Абаджяна, який в минулому сезоні виступав у складі харківського «Динамо», гостьовий поєдинок на ковзанці льодової арени «Альтаїр» у Дружківці проти донецького «Донбасу» став дебютним за «вовків». Перший млинець для 19-річного форварда та його партнерів вийшов глевким – господарі льоду здобули перемогу з переконливим рахунком 9:2 (3:0, 3:2, 3:0).

У складі «Донбасу» шайби закинули: Сигарьов, Разумов, Бірюков, Шишлянников, Туркін, Костіков (дві), Захаров, Кожевников; за «вовків» – Панков і Черемков. Втім, горювати команді Євгена Абаджяна немає коли – уже завтра, 31-го жовтня, на «Крижаних Вовків» чекає ще одне гостьове протистояння на Донбасі. У Маріуполі вони зіграють проти однойменного клубу, який є новачком УХЛ. Початок зустрічі на Mariupol Ice Center – о 14:00.

Центральним поєдинком другого туру регулярної першостіфахівці вважали поєдинок у Херсоні, на льоду «Фаворит-Арени», де місцевий «Дніпро», в складі якого грають двоє студентів третього курсу факультету фізичної культури і спорту нашого Університету – захисник Євген Ратушний і нападник Владислав Брага, приймав новостворений київський МХК «Сокіл».

Нагадаємо, у першому турі обидві команди здобули перемоги. Херсонці обіграли «Білий Барс» із Білої Церкви з рахунком 4:3, а столичний клуб втримав мінімальну звитягу (2:1) у зустрічі з Маріуполем. Звісно, і «щуки», і «соколята» прагнули продовжити переможну ходу на старті сезону. Вдалося це зробити гостям, які у другій половині поєдинку зуміли довести свою перевагу над господарями – 7:4 (2:2, 2:1, 3:1). У складі «Сокола» шайби закинули: Німенко, Панченко (три), Платонов, Павленко і Міхнов. За «Дніпро» забивали Крисанов (дві), Дорофеєв та Тимченко.

У заключному матчі другого ігрового дня чинний чемпіон ХК «Кременчук» переміг на чужому майданчику «Маріуполь» з перевагою у п’ять шайб – 6:1 (1:0, 3:0, 2:1). У складі гостей шайби закинули Серанов, Коробов, Кисельов, Денискін, Гриценко, Ворона; у господарів – Кобяков.

Додамо, що завтра, 31-го жовтня, окрім вище анонсованого поєдинку «Маріуполь» – «Крижані Вовки», буде зіграно матч «Донбас» – «Білий Барс», який розпочнеться о 17:00. А завершиться третій тур у неділю, 1-го листопада, грою «Дніпро – «Кременчук», що стартує о 13:30.