Євген Хитров став чемпіоном США

Український боксер-професіонал, аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Євген Хитров (19-2, 16 KO), який виступає у другій середній вазі, впевнено здолав американця Гебріела Фема (11-2, 5 КО) і завоював титул чемпіона США за версією USNBC.

У восьмираундовому поєдинку, що відбувся у ніч з 1-го на 2-е серпня за київським часом в американському Монровіллі (штат Пенсільванія), українець контролював хід подій увесь бій від старту до фінішу. Хитров весь час атакував і тримав суперника під постійним пресингом. У шостому раунді він тричі відправив американця в нокдаун, і рефері поєдинку не залишалося нічого іншого, крім як зупинити бій.

Таким чином, перемогу технічним нокаутом в шостому раунді (час 2:38) здобув українець Євген Хитров. Для аспіранта нашого Університету це вже 19-та вікторія в профі-рингу.

Додамо, що у цей вечір боксу в Монровіллі в ринг виходив ще один представник України – Іван Голуб (17-1, 13 КО), який виступає в напівсередній вазі. Українець здобув дострокову перемогу над бразильцем Жоакімом Кайнейру (25-10, 23 КО). Бій був зупинений в п’ятому раунді після акцентованої атаки українця по корпусу суперника.

За матеріалами klitschko-brothers.com