Євгену Яремку – 90!!!

Сьогодні, 22-го травня, свій поважний ювілей святкує видатний вчений і педагог, доктор медичних наук, автор понад 320-ти наукових робіт, трьох авторських свідоцтв на винахід та шести рацпропозицій і більше десяти методичних посібників, багаторічний (1985 – 1996 рр.) завідувач кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професор Яремко Євген Омелянович!

З цієї нагоди увесь колектив та кілька поколінь випускників нашого Університету висловлюють Вам, Євгене Омеляновичу, свої щиросердечні вітання! Зичимо Вам, насамперед, міцного здоров’я і нехай воно ніколи Вас не підводить! Бажаємо Вам любові від дітей, онуків і правнуків та усієї родини. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою та теплом близьких Вам людей і усіх тих, хто Вас оточує!

90 років – міцна дата! Дожити до них – ой як непросто... І в цей день, такий прекрасний, ми бажаємо Вам, аби щастя не покидало Вас ніколи, а поруч щоб завжди була родина. Щоб діти ваші та онуки і правнуки не давали думати Вам про нудьгу, щоб дзвонили і приїжджали та якомога частіше щоб Вас відвідували.

Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік! Ваш ювілей – черговий доказ того, що 90 років – це зовсім не похилий вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій та працюючи на благо майбутніх поколінь. Бажаємо розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви заслужили!

Бажаємо Вам у свої 90 років бути оптимістом, не сумувати, намагатися не хворіти і не старіти, для молоді служити прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров’ї, глузді й пам’яті! Оптимізму Вам і гарного настрою на многії літа та Божої благодаті! Бажаємо Вам прожити без горя і без бід ще хоча до сотні літ!

Таке суцвіття літ не кожен назбирає,
Такий великий скарб не кожен осягне.
А молодість човном все далі відпливає
І серця ніжних струн лиш іноді торкне.

Вклоняємось Вам низько ми до ніг
І Бога благаємо, щоби він Вас беріг.
Від нас Вам подяка і шана висока
За все, що зробили за стільки років.

Хай в серці Вашім весна процвітає,
Хай Матір Пречиста у силах тримає,
А Господь хай дарує надію й тепло
На многії літа, на щастя й добро!