Юлія Павлова – учасниця тренінгів для експертів Horizon 2020

Міністерство освіти і науки України спільно з Європейською Комісією організували для українських дослідників та виконавців проєктів у «Горизонті 2020» тренінг «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів Horizon 2020» для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів».

Захід відбувся 16–18 грудня 2019 року у м. Києві, його провели експерти Центру міжнародного співробітництва Європейської Комісії Фелікс Гайдусек та Джордж Бонас.

Головна мета – підтримка успішної участі України в «Горизонт 2020» та інтеграції до Європейського дослідницького простору. Тому тренінг був спрямований на навчання експертів, які в майбутньому зможуть консультувати науковців щодо підготовки та подання проєктних пропозицій на конкурси «Горизонт 2020».

Учасникам розповіли про важливі аспекти змісту та структури пропозиції, а також про критерії оцінювання та створення консорціуму.

У тренінгу взяла участь представниця нашого Університету – професор кафедри теорії та методики фізичної культури Юлія Павлова.