Юлія Павлова – учасник II міжнародного конгресу Quality of Life in Interdisciplinary Approach

В Університеті імені Яна Длугоша (Польща) відбувся II-ий міжнародний конгрес Quality of Life in Interdisciplinary Approach. У роботі наукового комітету конгресу, а також як модератор секційного засідання та доповідач, взяла участь професор кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання та спорту Юлія Павлова.

Наукова подія об’єднала науковців, викладачів, тренерів, аспірантів та була присвячена актуальним проблемам досліджень якості життя та здоров’я, теоретико-методологічним засадам фізичної культури та спорту, фізичному вихованню різних груп населення, питанням реабілітації.

Програма конференції передбачала пленарні та секційні засідання, стендові сесії та майстер-класи. У заході взяли участь вчені з Кореї, Канади, Китаю, Португалії, Швеції, Італії, Чехії, Словаччини, України, Білорусі, Алжиру та Польщі.

Під час конференції було представлено дослідження Ukrainian translation, culture adaptation and validation of FPQ-PE for assessing social skills of children and adolescents (автор – Юлія Павлова) та Education for person with chronic obstructive pulmonary disease: why, what and how to teach? (автори – Катерина Тимрук-Скоропад, Юлія Павлова).

Розлогіше з матеріалами конгресу можна ознайомитися за
ЦИМ ПОСИЛАННЯМ