Юрій Федечко – у фіналі чемпіонату світу-2018 з сучасного п’ятиборства

Українці Павло Тимощенко, Денис Павлюк та випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко вийшли у фінал чемпіонату світу-2018 з п’ятиборства, який проходить в ці дні у Мексиці.

Найсильніші майстри сучасного п’ятиборства сьогодні і завтра розіграють на чемпіонаті світу-2018 в Мексиці медалі в особистих змаганнях.

Срібний медаліст Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Павло Тимощенко виграв свою кваліфікаційну групу на головному для п’ятиборців старті сезону – чемпіонаті світу в Мехіко. Крім лідера української збірної, до фіналу змагань пробилися також його співвітчизники Денис Павлюк та випускник ЛДУФК Юрій Федечко.

Зазначимо, що чемпіонат світу-2018 з сучасного п’ятиборства в Мексиці є не тільки головним стартом сезону для представників цього виду спорту, а й першим, на якому всі його підвиди проходять в межах одного спортивного комплексу. Це так звана репетиція перед ХХХІІ літніми Олімпійськими іграми-2020 в Токіо, де п’ятиборці також проводитимуть змагання на одній локації.

Першими медалі розіграють жінки, причому перший вид, фехтування, у них вже відбувся. Виграла його Марі Отейза з Франції (25 перемог, 10 поразок). Кращою серед українок була Валерія Пермикіна, яка вищу освіту також здобула в стінах нашого університету – 20-е місце (17 перемог, 18 поразок). Зінаїда Батрак наразі йде на 26-й позиції (15 перемог, 20 поразок).

Чоловічий фінал пройде також в два дні. Спочатку спортсмени фехтують, а наступного дня завершать турнір іншими видами.

Нагадаємо, на фіналі Кубка світу-2018 в Астані (Казахстан) Україна завоювала бронзову медаль у міксті.