Юрій Ідзінський став переможцем міжнародного турніру пам’яті Олекси Довбуша (Фото)

Упродовж трьох днів, з 3-го по 5-е жовтня, на Прикарпатті, в мальовничому місті Коломия відбувся традиційний, уже 54-й за ліком міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді, присвячений пам’яті Олекси Довбуша. Серед учасників були кращі борці з Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусії та з різних куточків України. Загалом за почесні нагороди боролися понад 150 учасників.

Вдалим виступом відзначились студенти кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Зокрема, третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Юрій Ідзінський, який минулого тижня привіз золоту медаль з міжнародного турніру в Харкові, підтвердив свій статус чемпіона і впевнено переміг своїх суперників із Вірменії, Грузії та Білорусії у надважкій категорії до 125 кг.

За крок до медального подіуму зупинились два наші борці цього ж факультету – першокурсник Назар Богданець та третьокурсник Олександр Хомич, які боролися у вагових категоріях до 74 кг та до 79 кг відповідно. Кожен з них провів чотири важких сутички, у двох з яких виявився переможцем і в підсумку посів п’яте місце.

Вітаємо колектив кафедри АВС (завідувач – доцент Федір Загура) і спортсменів циклу боротьби із черговим успішним виступом та бажаємо подальших успіхів і численних нагород у наступних змаганнях.