Юрій Ідзінський виборов путівку на молодіжний чемпіонат світу (Фото)

Упродовж трьох днів, з 27-го по 29-е вересня, у Харкові відбувся третій за ліком відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків до 23-х років присвячений пам’яті майстра спорту України міжнародного класу Мурада Караєва. Зазначимо, що звітний турнір був відбірковим до чемпіонату світу серед молоді вікової категорії U-23, який відбудеться з 28-го жовтня по 3-є листопада у столиці Угорщини Будапешті.

У турнірі взяли участь близько 200 борців із Білорусії, Молдови, Румунії, Німеччини, Дагестану та кращі українські борці цього віку. До лона переможців та призерів пробилися й студенти кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у ваговій категорії до 125 кг своє лідерство довів третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Юрій Ідзінський. Змагаючись серед важковаговиків, він у чотирьох сутичках впевнено переміг своїх опонентів та здобув право виступати на чемпіонаті світу U-23 в Будапешті.

У ваговій категорії до 79 кг третє місце посів його колега по групі Олександр Хомич, який провів чотири сутички і в одній, у півфіналі, поступився учаснику молодіжної першості світу Валентину Бабію із Білої Церкви.

Вітаємо колектив кафедри із успішним виступом студентів циклу боротьби та бажаємо подальших перемог на борцівських килимах України, Європи та світу.