Юрій Ідзінський виборов путівку на молодіжний чемпіонат світу (Фото)

Упродовж трьох днів, з 27-го по 29-е вересня, у Харкові відбувся третій за ліком відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків до 23-х років присвячений пам’яті майстра спорту України міжнародного класу Мурада Караєва. Зазначимо, що звітний турнір був відбірковим до чемпіонату світу серед молоді вікової категорії U-23, який відбудеться з 28-го жовтня по 3-є листопада у столиці Угорщини Будапешті.

У турнірі взяли участь близько 200 борців із Білорусії, Молдови, Румунії, Німеччини, Дагестану та кращі українські борці цього віку. До лона переможців та призерів пробилися й студенти кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у ваговій категорії до 125 кг своє лідерство довів третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Юрій Ідзінський. Змагаючись серед важковаговиків, він у чотирьох сутичках впевнено переміг своїх опонентів та здобув право виступати на чемпіонаті світу U-23 в Будапешті.

У ваговій категорії до 79 кг третє місце посів його колега по групі Олександр Хомич, який провів чотири сутички і в одній, у півфіналі, поступився учаснику молодіжної першості світу Валентину Бабію із Білої Церкви.

Вітаємо колектив кафедри із успішним виступом студентів циклу боротьби та бажаємо подальших перемог на борцівських килимах України, Європи та світу.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ