Юрій Ковальчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату світу з лазеррану

Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту у Будапешті відбувся чемпіонат світу-2019 з лазеррану, одного з видів сучасного п’ятиборства – біг у комбінації зі стрільбою з лазерного пістолета. В особистому заліку у віковій категорії юніорів U-19 бронзову нагороду світового форуму здобув студент першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук.

У столиці Угорщини серед 33 учасників фінального забігу з понад 15-ти країн світу студент кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) в напруженій боротьбі посів третє місце, фінішувавши з результатом 11 хвилин 49,64 секунди. Юрій Ковальчук посупився лише Росу Чарльтону із Великобританії та представнику Єгипту Еяд Ел Кашефу, які у підсумку здобули золоту і срібну медалі. Відставання українця склало 24 і 4 секунди відповідно.

Тож вітаємо Юрія Ковальчука та його особистих тренерів і увесь колектив кафедри стрільби та технічних видів спорту з цим досягненням і бажаємо підкорення нових спортивних вершин на змаганнях найвищого ґатунку.