Юрій Ковальчук – переможець етапу світової серії «Лазер-ран сіті тур – 2019»

У Львові, на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшли змагання етапу світової серії «Лазер-ран сіті тур – 2019» з лазер-рану, одного з різновидів сучасного п’ятиборства – біг у комбінації зі стрільбою з лазерного пістолета. Загалом у змаганнях, які викликали чималий ажіотаж у мешканців та гостей столиці Галичини, боротьбу за почесні нагороди та рейтингові очки вело близько 300 спортсменів з різних регіонів України віком від 10 років до 45 років.

Переможно на звітних змаганнях у місті Лева виступив студент першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юрій Ковальчук Юрій, який виборов золоту медаль в особистому заліку у віковій категорії U-19.

На фініші студент кафедри стрільби і технічних видів спорту (завідувач – професор, доктор наук з фізичного виховання і спорту Анатолій Виноградський) випередив студентів Львівського училища фізичної культури Валентина Ільківа та Андрія Зубача, які зійшли на «срібну» і «бронзову» сходинки медального подіуму відповідно.

Тож вітаємо Юрія Ковальчука та його особистих тренерів і увесь колектив кафедри стрільби та технічних видів спорту з цим досягненням і бажаємо підкорення нових спортивних вершин на змаганнях найвищого ґатунку.