Юрію Майбороді – 65!

Сьогодні, 19-го червня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, залужений працівник фізичної культури і спорту України Майборода Юрій Анатолійович, який паралельно очолює державне підприємство «Арена Львів».

Шановний Юрію Анатолійовичу, з цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічне сумлінне служіння розвитку фізкультурно-спортивної галузі в державі загалом та у нашому регіоні зокрема. Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття і нехай Ваше здоров’я ніколи Вас не підводить і Ви ще багато-багато років будете робити свій вагомий внесок у розбудову нашої Незалежної України!

65 років – це вже достатньо солідна дата. У цьому віці у Вас є те, чого немає у більшості тих, хто ще не дожив до цього віку, а саме життєва мудрість, великий запас знань і вмінь. Тому не шкодуйте за прожитими роками, бо завдяки їм у Вас є незаперечна перевага – багатий життєвий досвід, який дозволяє Вам зверхньо дивитися на проблеми і з філософським спокоєм спостерігати за людськими пристрастями. Завдяки Вашим знанням і навичкам Ви ще довго будете затребувані, а за Вашу допомогу і поради люди будуть говорити Вам спасибі.

Тож від усієї душі бажаємо Вам щоденного позитивного настрою і чудового самопочуття, добрих ідей і великих успіхів, досягнення перемог, усмішки фортуни, безсумнівного блага і світлого щастя! Бажаємо Вам якомога частіше займатися тим, що подобається, і рідше – тим, що необхідно. Молодості Вам у душі і здоров’я в тілі, аби енергія ніколи не вичерпувалася, а удача завжди була на Вашому боці! Нехай кращі роки Вашого життя почнуться саме зараз і їх завжди буде супроводжувати щастя оберемок та безмірної любові океан. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожною миттю життя, цінуйте кожну зустріч і розставання!

Многая літа і нехай Всевишній благословить Вас
та усю Вашу родину!

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 65-та свічка
Вам на ювілейному столі!

Не сумуйте, що літа минають,
Ще до століття – довгий вік!
Із ювілеєм Вас вітаєм,
Хай буде радісним кожен наступний рік!

Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!