Ювілей Буняк Зоряни Мирославівни!

Сьогодні, 1-го січня, у перший день Нового, 2019 року, вітання з ювілеєм приймає головний бухгалтер Львівського державного університету фізичної культури, справжній професіонал своєї справи, а головне, красива Жінка і прекрасна Людина, Буняк Зоряна Мирославівна!

З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету сердечно вітає Зоряну Мирославівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних і поваги від усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у непростій трудовій діяльності (аби завжди баланс точно співпадав, а в звітах усе сходилося копієчка в копієчку), а також якомога більше світлих і радісних днів, щоденно гарного настрою і море позитиву та звершення усіх життєвих задумів!

Многая літа, пані Зоряно і нехай Господь завжди оберігає Вас та Вашу родину!