Ювілей святкує доцент кафедри біохімії та гігієни Ірина Гложик!

Сьогодні, 24-го січня, ювілей святкує кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ірина Зіновіївна Гложик! З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щиросердечні вітання! Бажаємо Вам рішучості і наполегливості, щоб втілювати у життя найсміливіші задуми. Нехай щира любов зігріває Вашу родину, здоров’я щоденно буде міцним і зорями радість Вас осипає. Нехай усі Ваші починання будуть успішними, друзі – справжніми, а життя – яскравим і сповненим сенсу.

Ірино Зіновіївно! Бажаємо, щоб, за символічним збігом обставин, у Вас все складалося гармонійно. Зичимо Вам наукових звершень і творчого натхнення, щоб перетворювати щодень на різнобарвну частинку Вашої історії. Нехай всі сьогоднішні побажання, що дзвінко лунатимуть звідусіль, мотивують Вас до особистого зростання і мають виняткове значення для Вашого збагачення позитивними емоціями. Бажаємо Вам бути щасливою і надихати людей, які йдуть поруч й дарують свою душевну теплоту та підтримку. Нехай доля буде прихильною й для Вас відчиняються всі двері. Бажаємо Вам нових вражень і ще більше безцінного досвіду та величезного жіночого щастя! Нехай всі різновиди Вашої діяльності приносять Вам радість. Щоденного оптимізму і позитивних звершень! Нехай життєва мандрівка буде сповнена незвіданих стежин і на кожному відрізку шляху Вас чекають приємні сюрпризи!

Бажаємо Вам фантастичного щастя,
Безкрайнього моря чудових подій.
Хай все, що бажаєте, швидесенько вдасться,
А також цікавого втілення мрій!