Ювілей святкує Галина Роневич!

Сьогодні, 4-го липня, ювілей святкує провідний фахівець відділу охорони праці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Роневич Галина Володимирівна! З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажає здоров’я, любові, достатку, натхнення!

Нехай рясним і теплим дощем Вас зустрінуть вітання рідних, друзів і колег, щоб з приємністю радіти кожній краплині слів, наповнених щирістю і повагою. Дякуємо за ретельність і уважність, яку проявляєте за час багаторічної, продуктивної роботи в колективі нашого Університету. Нехай вдається успішно поєднувати улюблені справи з різними миттєвостями, що насичують життя новими кольорами і змістом.

Не лише у ювілейний день, але й повсякчас зичимо творчої атмосфери у родинному колі, в оточенні друзів, у справах, в дозвіллі і різноманітних ситуаціях. Усупереч щоденним поспіхам і турботам випромінюйте мудрість, терпіння, винахідливість, аби так майстерно обходити труднощі, щоб вони були стимулом до зростання.

Божого Вам благословення, хай завжди в домі буде мир. Нехай лише позитивні враження, зібрані в один квітучий сад, дозволять сповна насолодилися життям, яке вирує різнобарв’ям. Бажаємо й надалі проявляти свої найкращі якості, генерувати світлі думки, добрі вчинки, яскраві мрії, важливі досягнення... Даруйте любов і приязнь, щоб сторицею поверталися до Вашого серця.

Галино Володимирівно! Будьте однією із тих щасливців,
які щодня сміливо йдуть до мрії!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!