Ювілей святкує Любов Чеховська!

Сьогодні, 27-го травня, ювілей святкує доцент кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту – Любов Ярославівна Чеховська! З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення й сил, прекрасного самопочуття.

Хай любов і мир панує у родині й щасливо зростають діти, торуючи свою дорогу. Нехай усмішка стане ключем, який відчиняє всі двері разом із цілеспрямованістю, упевненістю, мудрістю і необхідними управлінськими здібностями та вміннями. Зичимо чіткості і послідовності у прийнятті рішень з невеличкими вкрапленнями творчості і спонтанності. Нехай бажання стануть цікавими планами і реалізовуються в порядку надходження.

Нехай у Вашому житті все складається гармонійно, найрідніші люди зігрівають увагою, поважають колеги. На перехрестях життєвих стежок Ви зустріли чимало випробувань, які гартували характер і силу волі. За кожне старання, пройдений відрізок важливого шляху чекає нагорода. Бажаємо й надалі бути успішною людиною, яка вдосконалюється в улюбленій професії. Усе попереду!

Любове Ярославівно! Сьогодні Ви заслуговуєте на особливу увагу, щирі слова й побажання. Подорожуйте й відпочивайте у перервах між професійною діяльністю. У весняну пору насолоджуйтеся різноманіттям квітучого, чаруючого довкілля й черпайте натхнення. Нехай в такі важливі, як сьогоднішній ювілей, моменти – дарують квіти різнобарвні й приємні компліменти! Зичимо яскравих вражень, благополуччя на кожне щодення і Божого благословення. Нехай за сонячним горизонтом відкриваються обриси нових планів і мрій.

Будьте щасливою людиною й цінуйте життя як найбільший, безцінний дарунок!

Хай неповторним стане цей весняний день,
Теплом щирих слів зігріють у славний ювілей.
Хай множиться добро і водограєм ллється,
А щастя і здоров’я щоденно додається!

З роси й води Вам,
Любове Ярославівно!