Ювілей святкує Олена Щоколова!

Сьогодні, 28-го червня, ювілей святкує старший лаборант кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олена Миколаївна Щоколова! З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажає міцного здоров’я, любові, тепла і радості.

Для кожної людини її День народження є особливим і гарні слова привітань й побажань мають найбільшу властивість збуватися. Отож, нехай щирими і натхненними будуть усі висловлювання з нагоди сьогоднішнього ювілею. Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія, а серце зігрівають посмішки найрідніших. Бажаємо розділяти важливі моменти життя з вірними і справжніми друзями.

Зичимо добробуту, поваги, взаєморозуміння, упевненості в завтрашньому дні, який має приносити винагороду за Вашу працю і старання. Щиро бажаємо щастя і здійснення задумів, які спонукатимуть до нових звершень, успіхів у роботі, підтримки колег і натхнення від спілкування з різними цікавими людьми.

Олено Миколаївно! Бажаємо бути неповторною у своїх мріях і бездоганною у справах, щоб насолоджуватися кожною миттєвістю. Бадьорості Вам і натхнення! Життя не зміряти лише роками. Кожного дня стаємо перед новими викликами, обставинами і подіями, гартуємо терпіння і силу волі, зростаємо через нові вміння і досягнення. Нехай все світле і гарне, що треба людині, неодмінно приходить до Вас, щоб було легко крокувати стежиною життя.


Ваш ювілей – не тільки Ваше свято,
Радіють рідні й друзі теж.
Хай Бог дарує років ще багато,
Здоров’я, щастя, радості без меж!

Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом,
Хай буде вірних друзів в ній багато,
Прихильна доля огорта крилом!

З роси й води Вам, Олено Миколаївно!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ