Ювілей святкує професор кафедри теорії та методики фізичної культури Наталія Завидівська!

Сьогодні, 24-го листопада, ювілей святкує доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Наталія Назарівна Завидівська! З цієї нагоди увесь колектив сердечно вітає Вас та щиро бажає міцного здоров’я, натхнення, любові, родинного тепла і здійснення яскравих мрій.

Наталіє Назарівно! У цей прекрасний ювілей бажаємо Вам благополуччя в усьому, зустрічайте кожен день у гарному настрої, з приємними емоціями, радісними переживаннями, щасливими зустрічами. Натхненно зичимо Вам різнобарвних миттєвостей у викладацькій діяльності, реалізації творчих, наукових, професійних ідей. Безмежної Вам любові, гармонії у серці! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача і на Вашій стежці трапляються лише такі сюрпризи, на які можна дивитися з усмішкою. Нехай нескінченним буде політ Ваших мрій і досягнень!

Щиро бажаємо Вам з величезним задоволенням згадувати минуле, насолоджуватися теперішнім і впевнено крокувати назустріч майбутньому, яке неодмінно потішить чудовими моментами і прекрасними звершеннями. Нехай життєрадісність, упевненість і жіноча чарівність крокують разом з Вами ще довгі роки. Бажаємо, щоб життя вбирало яскраві фарби і стелилось перед Вами червоною доріжкою. Хай щодень прекрасним буде як вишневий сад, хай же Вам приносить щастя вічний зорепад!

Усі найкращі побажання сьогодні – у Вашу честь:
Натхнення, успіхів, любові, чудових перехресть!
Бажаєм Вам сміливих планів, щодня родинного тепла,
Щоби здоров’я й довголіття в долонях доля піднесла!