Ювілей святкує професор Валентина Сосіна!

Сьогодні, 17-го вересня, ювілей святкує завідувач кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук, професор Валентина Юріївна Сосіна. З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам щиросердечні вітання! Бажаємо Вам безмежного натхнення, міцного здоров’я, щоденного оптимізму і мрійливих звершень!

Валентино Юріївно! Усе життя Ви присвятили спорту, який, в унікальний і особливий спосіб, проносить ім’я України на всі континенти під час престижних міжнародних змагань. Спорт вирізьблює характер людини, служить невичерпним джерелом мотивації і прагнення до досконалості, цілеспрямованості, високої майстерності. Світ спорту, зокрема художньої гімнастики, настільки різноманітний у можливості поєднати спортивну і мистецьку велич, колоритність і епатаж, чіткість і образність, динаміку і сюжетну різноманітність, що розгортає перед спортсменами і тренерами величезне полотно для творчості, безмежний горизонт для пошуку цікавих ідей. Дякуємо за Вашу невтомну працю, Валентино Юріївно, бо завдяки і Вам наша країна є красивою та спортивною, а свою багаторічну тренерську, науково-педагогічну, творчу діяльність Ви проектуєте на виховання молоді, яка достойно презентує українську державу в найвіддаленіших куточках світу. Також певний час Ви працювали тренером-хореографом національної збірної команди сусідньої нам Польщі зі спортивної гімнастики, підготували команду до двох Олімпійських ігор. Зичимо й надалі іти вперед життєвим шляхом упевненими кроками, відчуваючи радість від улюбленої справи. Бажаємо, щоб Ваші вихованці зростали перспективними тренерами й наполегливими майстрами хореографічного мистецтва, адже, будь-який успіх досягається через чималі зусилля та поєднання сили праці й сили волі.

З приємністю зичимо Вам любові, миру,благополуччя, радісних подій і новин. Бажаємо, щоб кожен рік був для Вас, наче, чарівною скринькою, де Ви зможете зберігати Ваші найяскравіші спогади і найважливіші досягнення. І кожним своїм вчинком та звершенням зможете зробити цю колекцію цінною! Нехай щодень відкриває нові дороги, розсіються хмари на зоряному небосхилі, зникають всі перепони на шляху до щастя і довголіття. Зичимо Вам Божого благословення, бадьорості та гармонії, нехай близькі люди завше дарують Вам душевну теплоту і підтримку. Хай сонце яскраво висвітлює Ваш шлях!

З ювілеєм Вас вітаєм, щастя й долі Вам бажаєм!
Здоров’я, небесної благодаті, миру й злагоди у хаті!
Нехай любов незгасно світить, хай доля радісно співа!
Для Вас усі найкращі квіти і найласкавіші слова!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ