Ювілей святкує професорка Іванна Боднар!

Сьогодні, 20-го січня, ювілей святкує завідувачка кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професорка Іванна Романівна Боднар!

З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щиросердечні вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я і бадьорих сил, відмінного настрою і чудових ідей, творчих задумів та великої поваги, злагоди в діяльності та успіхів. Нехай доля прихильно всміхається Вам, даруючи можливість бути красивою жінкою, турботливою й чудовою дружиною і мамою, прогресивним науковцем й креативним педагогом галузі фізичної культури і спорту. Державотворчої Вам снаги у вихованні міцних поколінь української молоді, щоб наснажувати їх енергією пізнання і пошуку, досвіду та мудрості.

Іванно Романівно! У цей радісний день бажаємо Вам завжди залишатися на висотах своєї бездоганної добросердечності. Нехай найрідніші люди виявляють надійну підтримку у втіленні Ваших найяскравіших задумів. Родинної Вам злагоди, любові, добробуту й оптимізму! Зичимо Вам натхнення та невичерпної енергії, щоб перетворювати кожну ідею, яка барвистою веселкою зненацька з’являється на горизонті, у результативну справу. Нехай життя буде для Вас неймовірною пригодою й захоплюючою історією, наповненою улюбленими ілюстраціями, враженнями і здобутками. Бажаємо душевного тепла й гармонії, щоб зустрічати на своєму шляху тільки добрих і світлих людей, які надихатимуть Вас упевнено іти вперед. Нехай щодень буде сповнений добром, новими звершеннями і перемогами та приємними сюрпризами. Нехай Господь оберігає Вас від негараздів і допомагає у всіх починаннях. У будь-якій життєвій ситуації, минаючи сніговії і перипетії, залишайтесь такою ж розумною, елегантною, чарівною і прекрасною!

З роси й води Вам!
Будьте однією із тих щасливців,
які сміливо йдуть до мрії!