Ювілей святкує Вікторія Мисливчук!

Сьогодні, 17-го вересня, ювілей святкує провідний фахівець експлуатаційно-технічного відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вікторія Юріївна Мисливчук! З цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам щиросердечні поздоровлення!

Сьогодні у яскравий Ваш ювілей особливо хвилюючими є усі слова й побажання, поміж яких розсипано спогади про Ваші добрі справи, професіоналізм, багаторічну наполегливу працю на благо нашого Університету. Дякуємо за Вашу невичерпну доброзичливість і чуйність, активність й енергійність, відповідальність і цілеспрямованість. Кажуть, що життя людини – це книга, отож наповнюйте її цінним змістом! Навіть якщо відкриваємо безліч цікавих книжок, гортаємо нескінченну кількість сторінок різних авторів, однаково, свою маленьку історію пишемо самі. І, зрештою, черпаємо мудрістьз багатьох джерел, але, передусім, найрідніші люди надихають на важливі кроки і подолання непередбачуваних викликів, які гартують, додають наснаги і посмішок.

Отож, Вікторіє Юріївно, нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому Вас очікують ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами. Нехай Ваша сім’я буде здоровою і щасливою, а щедрі Господні ласки огортають й бережуть усю країну. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта і любов, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай позаду лишаються всі тимчасові труднощі й перипетії життя, щоб з висоти ювілейної дати, наче з мальовничої гірської вершини, Ви з задоволенням поглянули на все прожите й пережите, і те прекрасне, до чого слід прагнути. Бажаємо, щоб неодмінно все задумане здійснилося!

Нехай Ваше життя, як яскрава мозаїка, складається зі світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій! Будьте завше такою чуйною і щиросердечною людиною, яка випромінює безмірну приязнь і повагу. А якщо поруч Вас є близькі і друзі, які повсякчас йдуть пліч-о-пліч, значить щастя близенько – у Вашому серці!

Вітаємо щиро у день ювілею.
Бажаємо миру в душі і з сім’єю.
Хай радість приходить до Вашого дому,
Прогнавши невдачі, тривоги і втому.

Бажаєм прожити у силі, здоров’ї
Ще многая літ щасливої долі.
Хай Господь дарує надію й тепло
На щедрі літа, на щастя й добро!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ