Каратистка Галина Мельник здобула «бронзу» Євроігор-2019

У передостанній день ІІ Європейських ігор-2019, що тривають у столиці Білорусі Мінську, розпочалися змагання з карате. У змаганнях в розділі куміте вагової категорії до 68 кг випускниця кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Галина Мельник здобула бронзову нагороду континентального мультиспортивного форуму.

25-річна львів’янка Галина Мельник, змагаючись в куміте (контактні поєдинки) у ваговій категорії до 68 кг, в груповому турнірі спочатку перемогла з рахунком 4:1 білоруску Марію Алєксєєву, далі завершила внічию (0:0) сутичку з данкою Катріне Педерсен і мінімально програла (0:1) швейцарці Елені Куіричі.

Таким чином, підопічна керманича національної збірної з карате, заслуженого тренера України Антона Нікуліна, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, стала другою в своїй групі і вийшла у півфіналі на переможницю іншого квартету Ірину Зарецьку із Азербайджану. На жаль, Галина програла з рахунком 0:1 і автоматично здобула бронзову медаль, адже сутички за третє місце в карате, так само як і в боксі, не проводяться. Зауважимо, що цьогоріч Галина Мельник була чемпіонкою Європи в командній першості.

Додамо, що завтра, 30-го червня, в заключний день ІІ Євроігор-2019 у Мінську в турнірі з карате у розділі куміте у ваговій категорії до 68 кг змагатиметься ще одна випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Катерина Крива, яка тренується у старшого викладача кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Ігоря Богдана. Тож триматимемо кулаки за Катю...